Absolutně zbytečné www.sluzby.cz Podvodníci?

autor Pavel Smrk | cal 15.08.2016 | Byznys byznys |

Aniž bych se kamkoliv registroval, začali mi posílat email s reklamní nabídkou, tvářící se jako faktura. Informace si stáhnout ve zdarma dostupných zdrojích a snaží se je prodat! Rozhodně na podobné emaily nereagujte a nic jim neplaťte.


Výukové programy informace, vánoční erotické obrázky, badoo najdu tam seznam, bitva u thermopyl clanek, historie wifi internetu, eroticke pradlo sims 3, robotický vysavač cleanmate nejlevněji, erotické filmy vojo, badoo com stahuj, jaký operační systém netbook,

Kopie emailu, co mi přišla:

- upozornění o omezení provozu vaší prezentace

Víte, jak vypadá vaše prezentace, kterou najdete v kategoriích Reklama a osvětlení Praha 1, nepotřebujete něco upravit? Zkušební verze bude brzy ukončena. Pro plnou aktivaci najdete v příloze výzvu k platbě.

Informace pro zákazníky, kteří hledají vaše služby jsou také v mobilní aplikaci. Stáhněte si ji zdarma pro Android nebo iOS a podívejte se!

Ceník nebo Jídelní lístek pro Provozní doba pro

Vytvořit Ceník nebo Jídelní lístek

Pro zákazníky jsou peníze až na prvním místě! Informujte je o cenách vašich služeb.

Pomocí ceníku můžete vytvořit Jídelní lístek, týdenní menu nebo ceník vašich nabízených prací a služeb.

Zveřejnit vaši provozní dobu

Zveřejněte provozní dobu na stránkách internetové prezentace a v mobilní aplikaci.

Zákazníci tak mohou snadno zjistit, kdy vás mohou navštívit nebo využít vaše služby a nabídku.

Vytvořit Ceník Vytvořit Provozní dobu

  Nová administrace pro          

Snadná administrace vaší prezentace

Brzy oslavíme 10. narozeniny a přineseme Vám dárek, Vaši vlastní mobilní aplikaci.

Upravili jsme celou administraci tak, abyste mohli pohodlně vše spravovat na jednom místě. Vytvářet novinky, reference, fotogalerie a mnoho dalšího. Vyzkoušet administraci prezentace

Pomoc našich administrátorů

Nevíte-li si rady, využijte bezplatnou telefonickou (+420 777 758 929) nebo emailovou (podpora@sluzby.cz) pomoc administrátorů, každé Po - Pá 9.00 - 17.00. Zprávy ze systému lze snadno odhlásit, stačí napsat odpověď na tento email nebo nám můžete zavolat.

Doporučuji nijak nereagovat

a případně je nahlásit na uoou (úřad pro ochranu osobních údajů) a zabránit dalšímu přiživování na lidské blbosti.


Kometáře

#1 roman

Mam přesně tu samou zkušenost. Ale přikláním se k tomu aby se tohle psalo na internet ale aby lidé nebyli líní ještě navíc jít tyto praktiky ohlásit na policii. Jsou to normální ŠMEJDI a je potřeba v tý naší zemi trošku dělat pořádek.

datum21.4.2017 15:04

Související články

darky pod stromeček xdebug var_dump t mobile vypnuti internetu cizi profil 300 termopil do mobilu jak najdu na badoo osobu vtipy ostravaku aplikace k narozeninam apocalypto ke shlédnutí ytube erotika