BMW xDrive 2013 Pec Pod Sněžkou

autor Pavel Smrk | cal 17.02.2013 | Zajímavé recenze na vozy všech značek včetně žhavých novinek Recenze na vozy |

Krátký report z akce BMW xDrive Village v Peci pod Sněžkou.


image of BMW xDrive 2013 Pec Pod Sněžkou
BMW xDrive Village 2015, Xdrive pec pod snezkou, x drive pec pod snezkou, xdrive village pec pod sněžkou, Pec Pod Snezkou BMW xDrive 2016, xdrive 2014 pec pod snezkou, bmw xdrive pec pod sněžkou 2016, BMW akce Pec pod Sněžkou, xDrive village Pec p Sněžkou, bmw x drive village 2013,

Už jsem dlouho nic nenapsal o autech, tak to musím napravit.

Vždycky, když je příležitost, tak se rád projedu pěkným autem. Zatím jich moc nebylo, za zmínku stojí snad jen Škoda Superb, Laguna, Porsche 911 Turbo, AUDI R8 (RentCarSupersporty), Audi pětkové řady (A5 nebo S5?)… A teď nově i BMW X1, X3, X6.

Průběh BMW akce

Po příjezdu do areálu jsme měli čas, tak jsme si šli prohlédnout auta, kterých bylo dost. Mně nejvíce zaujala X šestka a X1 a X3. SUV se mi líbí čím dál více.

Pak následovala okružní jízda, která trvala asi hodinu. V autech byli většinou 2 řidiči, kteří se během cesty střídali v řízení. Fajn bylo, že se jezdilo na horách, takže tam byly ideální podmínky pro vyzkoušení technologie xDrive. Instrukce jsme dostávali vysílačkou, v autě jako dohled nikdo neseděl.

Pohon čtyř kol byl znát, auta seděla na vozovce jak přibitá :)

Po příjezdu do xDrive Village jsme jezdili po překážkách. V běžném provozu se sice křížový pohon kol nevyužije, ale jako prezentace xDrive dobrý :)

Video:.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

ztárta identitiy film badoo český vyplacení google adsense divix filmy ke shlednuti fristail jojo instalace badoo badoo překladač účastníci zájezdu celý film k shlédnutí účastníci zájezdu online megavideo vratne lahve shlédnout zdarma