Co dát k Vánocům prarodičům? Zkuste tematické dárky

autor Jan Kříž | cal 21.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

I když nám z televizních reklam vyplívá dobrá rada, abychom svým prarodičům kupovali k Vánocům různé doplňky stravy, které zlepší funkčnost jejich kloubů, apod. přeci jenom to není dárek, který by si přáli. Zkuste být kreativní! I největší „blbost“ může potěšit!


image of Co dát k Vánocům prarodičům? Zkuste tematické dárky
co pod stromeček tchánovi, vánoční dárky pro tchýni, Jaky dárek koupit k vanocum prarodicum, Co koupit tchanovi pod stromecek, co k vánocům pro prarodiče, dárky prarodičům, co dat za dasrky, Co tachanovi k vanocum, Co dát babičkám k vánocům, co dát k vánocům prarodicum,

Kloubní preparáty, léky na posílení imunity, atd. se nám nabízejí jako nejlepší dárky pro naše prarodiče. I když je to poměrně rozumný dárek, tak prarodiče rozhodně nevytrhne. Přeci jenom různé doplňky stravy v podobě TĚCHTO vitamínů je lepší darovat na narozeniny, či svátek. Vánoční dárky by měli být originální. Nemusí být bůhví jak drahé, ale rozhodně originalita potěší.

Dnes není problém nechat si vytvořit třeba TENTO parfém přímo na míru, tedy s nějakým pěkným textem a věnováním. Tím dáte babičce, či tchýni nejenom pěkný parfém, ale také ji dáte najevo, že jste si s výběrem dali trochu práci a sáhli jste po originalitě. Takovýto parfém se dá pořídit již za 800,-Kč, což je krásná cena, když vezmeme v potaz, že se jedná o kvalitní parfém a ne o žádnou ovoněnou vodu.

Dědovi, či tchánovi můžete dát naopak sprchový gel s nějakým vtipným textem. Jako příklad mohu zmínit: „Dědečku nezlob babičku!“, apod. Také mohou být na gelu vtipné obrázky, které budou nějakým způsobem tematicky sladěné.

Pokud chcete opravdu originální dary, pak existují takovéto komplexní sady kosmetiky, nebo můžete dát prarodičům TYTO exkluzivní lázeňské pobyty. Rozhodně jim pomůžou více, než kloubní vitamíny. Sice jsou takovéto pobyty drahé, ale pokud si je vezmete na splátky, pak není žádný problém.

Buďte originální! Originalita se na Vánoce cenní!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

ztárta identitiy film badoo český vyplacení google adsense divix filmy ke shlednuti fristail jojo instalace badoo badoo překladač účastníci zájezdu celý film k shlédnutí účastníci zájezdu online megavideo vratne lahve shlédnout zdarma