Dekorační světlo Massive Philips 69143/55/PH – ideální dárek pro šéfa

autor Jan Kříž | cal 03.12.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Máte nad sebou šéfa, který si dává záležet na své kanceláři? Chcete si u něj trošičku šplhnout originálním dárkem? Pak mu kupte jedinečné dekorační světlo Massive Philips 69143/55/PH, které rozzáří jeho kancelář!


světlo phillips, dekorační světla, dekorační světlo, darek pro sefa, dárky k 55, svetlo phillips massive, dárek pro šéfa, ideální ph u člověka, svetla philips massive, originální dárky pro šéfa,

Někdy se dávají dárky i ve firmě. Alespoň v těch větších a prestižnějšíchje to opravdu zvykem a zaměstnanci to mají rádi. Povětšinou se losuje, komu z firmy daný člověk musí dát dárek, pokud si tedy vyberete šéfa, nebo nějakého oblíbeného kolegu, pak mu věnujte dekorační světlo Massive Philips 69143/55/PH, které je naprosto úžasné.

Hlavní výhodou tohoto dekoračního světla je rozhodně design, který je ohromující. Překrásná bílá barvase šedivými kytičkami a černým pruhem se dokonale doplňují a budou vhodné do každé běžné kanceláře. Dekorační světlo Massive Philips 69143/55/PH je na dálkové ovládání, takže si ho může váš šéf zapnout již z dálky, kdy se bude ke kanceláři přibližovat. Šestnáct milionů barev dokáže každou kancelář prozářit tak, až z toho oči přecházejí. Barvy se takémohou střídat přesně podle obliby vašeho šéfa. Můžete si vybrat jednu z několika variant kombinovaných barev, nebo vybrat režim náhodně, který zcela náhodně vybírá barvy a svítí tak, aby co nejvíce zaujaly a inspirovaly člověka. Umí ovšem také svítit obyčejným světlem, aby dekorační světlo Massive Philips 69143/55/PH nebylo jen dekorační, ale také užitkové.

Dekorační světlo Massive Philips 69143/55/PH stojí cca 3 000,-Kč a můžete ho za výbornou cenu koupit ZDE! Pokud na světlo nemáte peníze, pak nezoufejte. Můžete si ho vzít na splátky s nulovým navýšením!

Tento dárek rozhodně doporučuji! Dokáže potěšit jakéhokoliv člověka!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan kříž novinář anneliese michel film badoo zpravy dárky pod stromeček gynekologie 2 streem badoo v mobilu download Badoo,stahuj spamový robot odstranit komerční valentýn analogické hodiny pro pc