DICOTA Lady Allure Pink – stylová notebooková kabelka pro ženy

autor Jan Kříž | cal 28.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Stěžuje si neustále vaše žena, či přítelkyně, že nebude v běžné brašně nosit notebook, protože je hnusná? Chce vypadat stylově za každou cenu a nechce se spokojit s běžnou notebookovou taškou? Pak ji kupte pod stromeček stylovou notebookovou kabelku DICOTA Lady Allure Pink!


image of DICOTA Lady Allure Pink – stylová notebooková kabelka pro ženy
dicota lady allure, kabelka na notebook 17, dicota kabelka na notebook, lady allure, DICOTA LADY ALLURE PINK, dicota lady alure pink, kabelka na notebook, kabelka dicota lady allure, dicota lady 17, dicota taška na notebook,

Mnoho žen si stěžuje na to, že běžné notebookové brašny jsou nevzhledné a kazí jejich styl oblékání. Někdy se také stane, že takováto žena úplně odmítne v takovéto brašně nosit notebook. Udělejte jí proto pod stromeček radost a kupte jí stylovou notebookovou kabelku DICOTA Lady Allure Pink, která uchvátí každou ženu!

Do této překrásné růžové notebookové kabelky se vejde jakýkoliv notebook do velikosti 15,4“(palců). Taška je dostatečně velká na to, aby do ní mohla vaše žena, či přítelkyně, dát i všechny komponenty, které jsou potřeba k notebooku a také nějaké dokumenty. U dokumentů je to stejné, jako u notebooků, takže musí být maximálně do velikosti 15,4“. Díky jedinečné kvalitě výroby, o kterou se stará firma Koskin je tato kabelka velmi odolná jak na unesitelnou váhu, ale také proti různému neopatrnému zacházení. O designové vychytávky se starají stříbrné zipy, které vypadají velmi honosně.

Díky polstrované přihrádce pro notebook bude váš notebook vždy v bezpečí, i kdyby vám kabelka spadla na zem z výšky. Firma Koskin tuto kabelku dodává včetně malé odnímatelné kosmetické taštičky se zrcátkem. Tuto notebookovou kabelku si můžete objednat ZDE a to i v černém, růžovém, nebo béžovém provedení. Stojí kolem 1 500,-Kč. Pokud na ní nemáte, pak nezoufejte. Můžete si jí vzít na splátky samozřejmě s nulovým navýšením! Neváhejte a udělejte radost své milované ještě dnes!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

blat kodovani blog jan barta badoo STAHNOUT DO POCITACE Siemens SL23T 1 recenze badoo mobile wm5 proslov narozeninám aplikace do mobilu badoo slávka badoo Badoo zruseni profilu www maturitní ples OA 2014 kolín