Diktátor – skvělý program, který vaše dítě naučí!

autor Jan Kříž | cal 20.09.2012 | Informace o užitečných výukových programech Výukové programy |

Řešíte stále problém, že je vaše dítě roztěkané a za žádnou cenu se nechce učit? Nevíte, jakým způsobem ho máte k učení přinutit a došli vám zaručené nápady? Nezoufejte! na všechny tyto problémy vám odpoví jednoduše program Diktátor!


Jak naucit dite počítat, jak naučit dítě učit se?, Jak naučit dítě pocitat, jak se s ditetem ucit, recenze program diktátor, jak naučit počítat do 20, jak přinutit dítě číst, jak naucit pocitat do 20, jak učit počítat do 20 dítě, jak naučit počitat,

Je pravdou, že program Diktátor se specializuje pouze na výuku češtiny formou diktátů, a tak nedokáže vaše dítě naučit úplně všemu, ovšem i tak dokáže kvalitně a hlavně s přiměřenou kadencí vyučovat vaše dítě český jazyka od první třídy až po devátou.

Program Diktátor funguje na jednoduchém, avšak brutálně účinném principu. Pokud vy, jakožto rodič, nainstalujete program Diktátor na váš, či dítěte, počítač, pak můžete nastavit, v jakou dobu se každý den zapne. Pokud se program Diktátorek zapne, pak automaticky hodí do pozadí veškeré jiné programy, včetně počítačových her. Vaše dítě pak bude muset napsat diktát, ať chce, či nechce, protože počítač nedokáže jakkoliv ovládat do té doby, než test napíše. Za chybnou odpověď můžete udělit trest, to znamená, že když dítě udělá jednu chybu, pak se mu program Diktátor s diktátem spustí například za pět hodin. Pokud udělá dvě, pak za tři a pokud jich udělá mnohem více, tak například za pět minut. Tím donutí dítě dělat diktáty poctivě, protože bezchybný diktát znamená automaticky více volného času na ostatní zájmy na PC.

E-mailem vám budou chodit statistiky, které budou vyhodnocovat schopnosti a vědomosti vašeho dítěte. Bude vás také informovat o tom, kolik chyb dítě udělalo a kolikrát muselo opravovat. Je to skvělá pomůcka pro rodiče, za kterou je dobré zainventovat, čili utratit, 299,-Kč. Vyplatí se to!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

hledani v total commander free Steve Jobs byl v roce 1985 vyhozen z Apple ktero vánoce walpapers proslov originální vánoční advanced system care cestina instace operačního systému www badoo kom ucastici zajezdu celz film delvita doba ledová je mobilní operátor všemocný