Film The Departed - Skrytá identita: Nicholson, Damon a DiCaprio for president

autor Martin | cal 02.01.2009 | mrtvý blog m4rtin mrtvý blog |

Už několikrát se mi stalo, že se mi oskarový film vůbec nelíbil. Avšak od dob Pulp Fiction jsem se tak královsky nepobavil gangstarkou jako při Skrytou


jack nicholson za mlada, Di caprio matt damon, film ktery se mi nelíbil, jack nicholson wikipedie, mail nicholson martin co uk loc CZ, skrytá identita film zdarma, skyta identita, the departed film, dicaprio film online cz skyta identita, Matt damon ,leonardo dicaprio, nicholson,

The Departed - Skrytá identitaUž několikrát se mi stalo, že se mi oskarový film vůbec nelíbil. Avšak od dob Pulp Fiction jsem se tak královsky nepobavil gangstarkou jako při Skrytou identitou.

Hvězdná trojice Jack Nicholson, Leonardo DiCaprio a Matt Damon si nechala záležet, jako nikdo poslední dobou.

Jedna krysa a jeden nastrčený agent

O čem je Skrytá identita? Nu, to bylo tak … Boss Costallo (Jack Nicholson) je bostonský mafián, který chodí pro výpalné, mlátí a zabíjí lidi, prostě takové ty vychytávky, když ovládáte střelbu z revolveru a nebojíte se vystupovat sakra drsně.

The Departed - Skrytá identitaCostello zná od mlada Colina Sullivana (Matt Damon), který vystudoval akademii a dostal se na pozici agenta, který je členem týmu, jenž má Costella dostat za mříže. Colin pochopitelně donáší a tak se mafián vždycky dostane o krok před policii, pokud po něm jde.

Jenže do poloviny filmu netuší, že jeden z jeho chráněnců vystudoval policejní akedemii, nastoupil fingovaně do vězení a teď po jeho boku chodí pro výpalné, Billy Costigan v podání Leonarda DiCapria je tím oním třetím. Policie se tak snaží dostat Costella do lochu.

Během filmu vyplynou na povrh ještě další skutečnosti, které děj zamotají asi tak jako krásná Vera Farmiga oba dva mladíky.

The Departed - Skrytá identitaO čem je Skrytá identita? Nu, to bylo tak #2 …


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

blat kodovani blog jan barta badoo STAHNOUT DO POCITACE Siemens SL23T 1 recenze badoo mobile wm5 proslov narozeninám aplikace do mobilu badoo slávka badoo Badoo zruseni profilu www maturitní ples OA 2014 kolín