Fotbal: remíza s trpaslíkem z Walesu, vládne spokojenost!

autor Martin | cal 05.12.1995 | mrtvý blog m4rtin mrtvý blog |

Jak hluboko klesla úroveň českého fotbalu na reprezentační úrovni si všichni fanoušci mohli připomenout včera, kdy naše bývala fotbalová evropská první


fotbal representace, wales fotbal repre, welští fotbalisté, Historie zpráv na badoo, frestyle kolobesky sk, badoo zvuky, recenze knihy účastníci zájezdu, nejlepší filmy světové, alkohol vzp, kabelka na notebook,

Jak hluboko klesla úroveň českého fotbalu na reprezentační úrovni si všichni fanoušci mohli připomenout včera, kdy naše bývala fotbalová evropská první třída remizovala s trpaslíkem z Walesu bez branek. Po trapném výkonu v první části přišla snaha alespoň ve druhém poločase, jenže nedalo se svítit, Češi byli rádi za remízu.

Proč to píšu? Ani by mě tak nepřekvapil výsledek, může se to stát každému, výhře je třeba jít naproti, ale někdy to padne tak a někdy jinak.

Co je pro mě zcela zarážející je ledový klid trenéra Brucknera, na forech přezdívaného "dědek". Z jeho řečí jsem měl pocit, že ostudná remíza je vlastně celkem slušný výsledek.

Jak hluboko jsme klesli na úrovni fotbalu svědčí právě tohle. Co by bylo před pár lety provoláváno hráči i trenéry jako "národní tragedie" v současné době trenér representace hodnotí jako výsledek, jehož velikost ukáže až zbytek podzimní kvalifikace.

Je to už opravdu k smíchu. Tam, kde by se pod jinými trenéry houpala židle, dochází v Čechách k povážlivému souhlasnému kývání hlavami funkcionářů ČMFS. Pan Bruckner již opravdu ztratil veškerou soudnost.

Taktika Českého týmu je již tak okoukaná, asi jako prsa Pamely Anderson, bohužel sám kouč nemá soudnost skončit v nejlepším. Před lety při jeho nástupu byla nakopávaná na Kollera možná novinkou, jenže po mnoha letech praxe ví i malý kubánský chlapec, co budeme asi tak hrát. Chce to změnu, jak se všude píse: kor když je Ivan Hašek volný.

Zkostnatělost reprezentační mašinerie je vidět markantně na sestavě. Bruckner se obklopil svými oblíbenci, ignoruje jejich fotbalovou neschopnost či absenci formy a stáví je neustále, zřejmě až dokud sami hráči neuznají, že na to nemají.

Příkladem může být Plašil, který možná dře, ale v žádném z jeho startů v reprezentaci jsem neviděl jeho údajnou platnost, playboy Baroš je úplně mimo, Kulič v očekávání na lavičce. Rosický iks týdnů nahraje, přesto nastupuje, platný není.

V současném stavu reprezentace může platit zřejmě jediné: horší už to být nemůže, tak proč nepostavit nováčky, nechat hrát nadějné hráče pro repre a vyhodit všechny Plašili, Baroše a okoukané Kollery. Pravda o okoukanosti platí na i dědka.

Přidávám ještě jeden zajímavý komentář z idnes.cz, který se notně trefil o dva dny dopředu na průběh zápasu, slušná předvídavost.

hmm ( wyatt , 31.05.2007 19:15 ) tak to že nehrají Jiránek a Galásek mi vůbec nevadí.. Spíš mám obavy, že do zálohy půjde Plašil, takže to bude jako by tam nikdo nebyl, Polák se na Giggsovi vykartuje do poločasu, Baroš bude zakopávat o míč, Ujfaluši nezapomene udělat své 2 minely za poločas, Rosický bude až na 2 – 3 narážečky neviditelný, na Kollera se pověsí všichni welští obránci, protože nakopávanou taktiku po 5 letch vůbec nikdo nezná, Rozehnal odehraje baroko, Jankulovski si to bude odkopávat, nováčci se na hřiště dostanou v 80. minutě, takže už nic nestihnou a kvalitní bude pouze Čech. Brůckner po zápase řekne, že je za bod rád, v Evropě už neexistují slabá mužstva, navíc nebyli k dispozici hráči, které potřeboval, v týmu panuje dobrá nálada, hráči za ním stojí a rozhodne se v zápase se Slovenskem…Takže se na to vlastně ani nemusim dívat…


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo