Hudební puberťáci s "empétrojkou" v mobilu a pěkně nahlas

autor Martin | cal 19.07.2003 | mrtvý blog m4rtin mrtvý blog |

Čím jsou mobily chytřejší a teenageři drzejší, dle svých vrstevníků ve všech amerických filmech, přibývá náctiletých výrostků, kteří nemají


vánoční dárky pro puberťáky, dárky k vánocům pro puberťáky, empétrojka, dárky k vánocům pro teenagery, dárek pro puberťáky, mobil k vánocům, Darek k vanocum pro pubertaky, mobily pro pubertáky, nejlepsi mp3 pro pubertaky, dárky pro puberťáky,

Čím jsou mobily chytřejší a teenageři drzejší, dle svých vrstevníků ve všech amerických filmech, přibývá náctiletých výrostků, kteří nemají často ani občanky, leč nechávají vyhrávat svoje telefonní zařízení na plný reproduktor ve vozech městské hromadné dopravy či již tak schátralých vozech Českých drah nějakou sakra dobrou gangsta muzikou černých raperů.

Vznik tohoto fenoménu mají dle mé vlastní studie na svědomí kočovní cikání. Ti totiž již dávno okupili naše ulice. A když se někde za bílého dne zpívá, jsou to oni. Mládež se jim zřejmě snaží vyrovnat. Jelikož naši černí a většinou nepracující občané mají talent pro zpěv, což Češi dle soutěže Česko hledá superstár rozhodně nemájí, jde na paškál nová mobilní technika.

Kdyby autor pseudokomprimace MP3 věděl, že se bude používat zrovna tady, zřejmě by se na svém prosedělém křesle u PC pěkně otáčel. V názvu jsem užil zajímavé slovo. "Empétrojka".

Drtivá většina užvatelů tímto slovem označuje MP3 přehrávač a mě vlasy vstávají hrůzou. Je to stejný nesmysl, jako kdyby se přehrávač videokazet jmenovat obrazovka, protože ta videokazeta obsahuje obraz – zvuk pro tento případ pomineme. Stejné je to u přehrávače audiokazet, ty by se dle tohoto názvosloví měly jmenovat zvukovka. Naštěstí do toho tenkrát nemohli mluvit techničtí analfabeti Smile.

Zajímalo by mě, zda takový pubertální výrostek neporušuje reprodukcí své černé muziky, která mimochodem často obsahuje rasistické výroky i na bíle, což samozřejmě těžko onen přehrávající ví, některý ze zákonů o věřejném pořádku. Ono je totiž velice těžké, když má člověk užít MHD k půlhodinové cestě v lepším případě, či v horším tříhodinové cestě vlakem, sdílet prostor s těmito teenagery a jejich při vší dobrotě otřesnou muzikou. Soustředit se opravdu nelze, číst s těží a James Bond na notebooku se zvukem přehlušovaným zabijáckými výhružkami puberťákova mobilu také není zrovna nejlepší.

Zřejmě bude nejlepší v dalším případě sestkání s tímto přírodním úkazem realizovat slova jedné písně milé, optimistické a velice přívětivé kapely Debustrol: "Sraž ho, zab ho, sejmi ho!" :)


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

darky pod stromeček xdebug var_dump t mobile vypnuti internetu cizi profil 300 termopil do mobilu jak najdu na badoo osobu vtipy ostravaku aplikace k narozeninam apocalypto ke shlédnutí ytube erotika