Jakým dárkem potěšit dítě? Co například kuličkami NeoCube

autor Jan Kříž | cal 23.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Vybrat pro dítě ten správný dárek není až tak těžké, protože si dítě napíše seznam Ježíškovi, díky kterému hravě zjistíte, po čem jeho srdce touží. Ovšem ne vždy takové dárky jsou vhodné, a proto pro vás mám jedinečný tip v podobě kuliček NeoCube.


image of Jakým dárkem potěšit dítě? Co například kuličkami NeoCube
tip k ježíškovi, jakym darkem potesit na vanoce, hra do mobilu s kuličkou, slevomat logicke hry s kulickami, doba ledová dárky, počítačoví maniak, neotube, logické hry kuličky, doba ledova hra pro deti, PC maniak,

Co to je NeoCube? Jedná se o TAKOVOUTO kostku tvořenou magnetickými kuličkami. Jejich hlavní zvláštností je to, že mezi sebou perfektně drží a díky 216 kouskům můžete z takovýchto kuliček vytvářet různé patvary, či různé obrazce. Nejenom pro tvoření obrazců je NeoCube vhodný. Díky němu vaše dítě rozvíjí svou tvořivost, protože se snaží kuličky nějak sestavit tak, aby z nich vznikly nějaké předměty. Například se snaží sestavit náhrdelník, či strom, apod. To je velmi důležité pro vývoj dítěte a rozvoj jeho logického myšlení.

Další výhodou, že takovéto učení je nenásilné a dítě se rozvíjí pomocí hry a ne nuceně, jako ve škole. To mu dává jedinečné zkušenosti, které jsou neocenitelné.

Kuliček NeoCube existují stovky. Mohou být velké, střední, či malé a mohou mít také několik barev. Díky tomu můžete dítěti lehce obstarat zábavu na několik desítek dnů.

Firma NeoCube nevyrábí pouze tyto kuličky, ale i další logické, či jiné vychytávky, které se staly po celém světě velmi populární. Pro zmínku mohu zmínit levitující budík, nebo laserový budící systém pro širokou veřejnost.

Udělejte svým dětem radost a vzdělávejte je nenásilnou metodou. Rozhodně budou šťastné, ale potěšíte i samy sebe, protože kuličky NeoCube jsou za velmi příznivou cenu, za kterou se vyplatí!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan barta pritelkyne advanced system care čeština otazky pro dementni hodinyy pro pc badoo v mobilu jak smazat zprávy xdrive village Pec pod Snezkou 300 bitva u thermopyl online kinotip badoo nove prihlaseni parni tlakova zehlicka shlednout cele filmi zdarma