Kerio Connect - Nejúplnější multiplatformní e-mailový server

autor Jan Kříž | cal 22.07.2011 | Recenze nejrůznějších produktů od Kerio Technologies Produkty Kerio |

Kerio Technologies je jedna z nejúspěšnějších firem světa. Pro firemní sítě nabízí mnoho produktů, které jsou opravdu jedinečné. Dnes si představíme jeden z nich, a to Kerio Connect.


image of Kerio Connect - Nejúplnější multiplatformní e-mailový server
kerio clanek, kerio connect články, emailový server, kerio, mail jarhead com loc CZ, E mailový server, kerio connect, hovno v podobě kříže, zalohovani chatu, pada hovno,

Kerio Connect je ten nejúplnější multiplatformní e-mailový server s podporou mobilních zařízení, který můžete na trhu získat. Vyznačuje se hlavně flexibilitou, nízkou cenou, vysokou bezpečností a skvělým uživatelským prostředím.

Vaše platforma = vaše volba

Pro firmu Kerio je úplně jedno, jestli používáte Windows, Mac, Linux, či obyčejné virtuální prostředí. Disponují softwarem, který je připraven na všechny tyto operační systémy. Pokud náhodou máte ve své firmě kombinaci těchto operačních systémů, pak to vůbec nevadí. Kerio Connect si s tím hravě poradí. Dokonce nemusíte mít ani vlastní serverovnu, protože firma Kerio vám ji ráda zprostředkuje. Pokud ji máte a hledáte jen někoho, kdo by se o ni staral, pak vám Kerio taktéž vyhoví.

Buďte mobilní

Veškerá data můžete synchronizovat s prakticky libovolným mobilním zařízením. Díky tomu můžete pracovat kdekoliv, v autobuse, ve vlaku, nebo doma. Vaše data jsou přitom chráněná na nejlepší úrovni, těmi nejlepšími šifrovacími algoritmy, které jsou dodnes neprolomitelné.

Vysoké zabezpečení e-mailu

Zastavte příval nevyžádané pošty. Blokujte spam a viry jednoduše, pomocí pár kroků. V tom všem vám také pomůže hravě Kerio Connect. Kerio Connect disponuje 14 různými typy antispamové ochrany a vlastním integrovaným antivirem jménem Sophos.

Záloha a archivace e-mailů? Žádný problém!

Kerio Connect dokáže archivovat vaše e-maily po několik let a to v zabezpečené síti, na zabezpečeném disku. Také dokáže jednoduše a samostatně aktualizovat vaše e-maily v archívu. To vše rychle a kvalitně.

Pokud tedy chcete mít firemní e-maily kvalitně zabezpečené, pak vám doporučuji využít nabídky od firmy Kerio. Kerio Connect je totiž jedinečný!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

darky pod stromeček xdebug var_dump t mobile vypnuti internetu cizi profil 300 termopil do mobilu jak najdu na badoo osobu vtipy ostravaku aplikace k narozeninam apocalypto ke shlédnutí ytube erotika