Kerio Control - Komplexní produkt pro zabezpečení a sledování sítě

autor Jan Kříž | cal 22.07.2011 | Recenze nejrůznějších produktů od Kerio Technologies Produkty Kerio |

Chcete vědět, co se ve vaší firemní síti děje? Nechcete, aby váš zaměstnanec zneužíval a prodával cenná firemní data? Pak uvažujte o koupi Kerio Controlu.


image of Kerio Control - Komplexní produkt pro zabezpečení a sledování sítě
kerio sledování, www zavirovany notebok, zabezpeceni site kerio, badoo kerio control, fristail motokros mistr sveta, sledování počítačů v síti, sledování sítě, sledování mobilu z pc, program na controlu pc, da vinci code on line,

Každá firemní síť je někdy napadána hackery, kteří hledají citlivá firemní data, která by mohli ukrást a prodat na černém trhu, a tak se občas firemní projekty dostanou do nepovolaných rukou a jsou prodány konkurenční firmě. Tomu lehce zabrání Kerio Control, který vaší síť bezpečně ochrání.

Unifikované zabezpečení - braňte se proti bezpečnostním hrozbám

Firma Kerio vám nabídne systém prevence útoků, který dokáže analyzovat potencionální hrozby a zamezit zneužívání děr v operačních systémech, či mezi síťovými prvky. Obsahuje firewall, který je certifikovaný od proslulé ICSA Labs. Samozřejmostí je také síťový firewall a aplikační brána.

Kerio Control také umí filtrovat potencionální zavirované www stránky, od kterých by mohl přijít útok. Antivirová kontrola a VPN server jsou samozřejmostí a v ceně.

Správa uživatelů - Spravujte uživatele, sledujte jejich chování a případně zamezte přístup

Spravovat můžete uživatele, kterým dovolíte připojit se na firemní síť. Můžete jak vytvářet nové, tak upravovat ty staré. Pokud někomu přidělíte práva, není problém mu je pak odebrat. Tím zamezíte pomstám od nespokojených zaměstnanců. Samozřejmě můžete také sledovat uživatelovo chování na síti, stahovaná data, pohyb, apod. To vám pomůže objasnit například krádeže citlivých dat. Samozřejmostí je omezení přístupu na nějakou dobu, například v době dovolené, nebo totálním znemožněním přístupu a smazání účtu.

Je jedno, jestli vaše počítače používají Linux, Mac, či Windows. Se vším si Kerio Control poradí a je přizpůsobivý. Samozřejmostí je automatická záloha všech firemních dat na zabezpečený server.

Chcete ochránit svoji firemní síť? Pak jedině s Kerio Control!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

blat kodovani blog jan barta badoo STAHNOUT DO POCITACE Siemens SL23T 1 recenze badoo mobile wm5 proslov narozeninám aplikace do mobilu badoo slávka badoo Badoo zruseni profilu www maturitní ples OA 2014 kolín