Kerio Operator - Promluvte si se svými zaměstnanci. Je to snadné!

autor Jan Kříž | cal 24.07.2011 | Recenze nejrůznějších produktů od Kerio Technologies Produkty Kerio |

Nevěříte běžným operátorům a chcete se svou firmou ušetřit několik tisíc měsíčně za telefonní hovory? Pak využijte služeb VIP telefonní komunikace pro firmy od Kerio.


image of Kerio Operator - Promluvte si se svými zaměstnanci. Je to snadné!
ZAMĚSTNANEC NA KONFERENČNÍ HOVORY, badoo aplikace wm, operátor badoo reklamace, aplikace badoo windows mobile, telefonní vyhledávání na badoo, contact jarhead com loc CZ, odkaz na vniknuti do ciziho uctu v badoo, velká levná šperkovnice, badoo com přihlášení z počítače, Dostat se do profilu facebooku,

VIP komunikace, tedy přesněji VoIP komunikace zajišťuje pro malé a střední firmy po celé České republice firma Kerio. V baličku služeb naleznete různé telefonní vychytávky, které vaše firma jistě využije. Pro příklad mohu zmínit konferenční hovory, směrování hovorů, záznam hovorů, skupiny prozváněných čísel, hlasovou poštu do e-mailu, automatické hlasové menu a fronty hovorů.

Co všechno tyto věci znamenají, si hned vysvětlíme. Konferenční hovory jsou takové hovory, které se dějí například napříč světem. Pokud je váš zaměstnanec v Londýně a vy pořádáte konferenci v Praze, pak nemusíte platit zaměstnanci letenky a cestu z Londýna do Prahy, ale pomocí mobilního telefonu se s ním spojíte tak, že on uslyší vše, co v místnosti budete říkat, ale i on bude moci reagovat.

Směrování hovorů je výhodné, pokud zrovna nejste ve firmě a zaměstnanci, nebo zákazníci vám volají do kanceláře. Pak vám vaše sekretářka může přesměrovat takovýto hovor přímo na váš mobilní telefon bez toho, aby volající zjistil vaše soukromé telefonní číslo.

Záznam hovorů je dobrý například při reklamaci, kdy zákazník volá na reklamační linku a dožaduje se informací od vašeho zaměstnance. Dá se využít kdykoliv, a proto je velmi potřebný pro vaši firmu.

Skupiny prozváněných čísel využijete tehdy, kdy nechcete platit svým zaměstnancům za hovory, a když je potřebujete, tak je jednoduše prozvoníte a oni budou vědět, že je chcete k sobě a přijdou. Ušetříte tím nemalé prostředky za telefonní účty.

Hlasová pošta do e-mailu je velmi užitečná. Pokud zrovna nejste v kanceláři, pak vám může volající zanechat vzkaz, který se automaticky pošle do vaší e-mailové schránky a můžete si tuto nahrávku přehrávat znova a znova, zcela zdarma.

Automatické hlasové menu využijete, pokud budete chtít řídit například reklamační linku pomocí robota, který zákazníkovi nabídne možnosti a nasměruje ho k řešení problému, bez pomoci zaměstnaného operátora.

Fronty hovorů jsou dobré, pokud zrovna s někým voláte a někdo další se vám snaží dovolat. Pak můžete mezi těmito hovory libovolně přepínat, nebo dát druhé straně na vědomí, že teď voláte, ale nemusí zavěšovat, protože za chvilku se mu budete věnovat.

Kerio Operator je výborná věc, která by rozhodně neměla chybět v žádné kvalitní firmě.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan barta pritelkyne advanced system care čeština otazky pro dementni hodinyy pro pc badoo v mobilu jak smazat zprávy xdrive village Pec pod Snezkou 300 bitva u thermopyl online kinotip badoo nove prihlaseni parni tlakova zehlicka shlednout cele filmi zdarma