Kerio Workspace - Jedno místo pro sdílení souborů a skvělých nápadů

autor Jan Kříž | cal 24.07.2011 | Recenze nejrůznějších produktů od Kerio Technologies Produkty Kerio |

Chcete, aby vaši zaměstnanci kvalitně a rychle spolupracovali na velkých projektech? Chcete, aby vám byla jejich práce rychle přehledná a vy mohli v průběhu projektu do již udělané práce mluvit? Pak musíte mít ve své firmě Kerio Workspace!


image of Kerio Workspace - Jedno místo pro sdílení souborů a skvělých nápadů
místo pro sdílení, badoo smazany clen, kerio workspace test, sdílení souborů na internetu, místo pro sdílení souborů, zaměstnanec smazal data, smazany clen badoo, místo pro sdílení dokumentů, smazany clen na badoo, kerio workspace testovací data,

Pokud chcete zefektivnit práci vašich zaměstnanců na velkých projektech, pak doporučuji do firmy zakoupit skvělý systém Kerio Workspace, který vám ušetří mnoho námahy, ale i prostředků. Ptáte se proč? Je to prosté. Práce na velkých projektech zabírá čas mnoha lidem, kteří pracují na různých pozicích. Pokud tvoříte například počítačovou hru, pak potřebujete grafika, programátora, vývojáře, testera, atp. Všichni tito lidé pracují na svém úkolu, a aby mohli úzce spolupracovat a dávat projektu tu pravou tvář, potřebují na to skvělý systém, který jejich práci zesynchronizuje a dá ji do kupy. To umí Kerio Workspace na jedničku.

Co tedy Kerio Workspace umí? Vytvoří vám firemní systém založený na principu webové stránky. Tam budou mít přístup jen vámi pověření lidé a ti mezi sebou budou moci sdílet soubory, data, apod. Také budou moci snadno vyhledávat práci toho druhého a budou mít možnost vznést proti ní námitky.

Celý systém má také výbornou funkci automatického zálohování, kdy můžete nastavit, aby se všechna data ukládala na zabezpečený firemní disk ve stanovený čas. Tím zabráníte tomu, aby váš projekt někdo smazal, nebo byl smazán kvůli závadě v systému.

Dále vaši zaměstnanci mohou sledovat změny, které jejich týmový kolega provedl, a mohou pomocí jednoho kliku vidět vzhled projektu, který se skládá ze všech prací členů, kteří na něm pracují.

Kerio Workspace je malý zázrak, který vaše firma rozhodně potřebuje. Proto neváhejte ani minutu a využijte skvělé nabídky od firmy Kerio. Nebudete litovat!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan barta pritelkyne advanced system care čeština otazky pro dementni hodinyy pro pc badoo v mobilu jak smazat zprávy xdrive village Pec pod Snezkou 300 bitva u thermopyl online kinotip badoo nove prihlaseni parni tlakova zehlicka shlednout cele filmi zdarma