Mac OS X Lion zaznamenává obrovské úspěchy. Už si ho stáhlo milion lidí!

autor Jan Kříž | cal 24.07.2011 | Vše o Windowsu, Macku a Linuxu Operační systémy |

Největší konkurent Windowsu, Apple, zaznamenává obrovské úspěchy s novým operačním systémem Mac OS X Lion. Už si ho stáhlo milion lidí a opravdu si ho pochvalují.


image of Mac OS X Lion zaznamenává obrovské úspěchy. Už si ho stáhlo milion lidí!
stáhnout mac os lion, operační systém os lion, stáhnout operační systém mac, kde koupit operační systém, kde stáhnout mac, koupit system lion, mac os stáhnout, koupit operační systém mac, operační system mac, operační systém Mac X,

Nový operační systém od firmy Apple zaznamenává obrovské úspěchy. Podle jeho tvůrců patří Mac OS X Lion mezi ten nejlepší operační systém, jaký Apple kdy vyrobil. Zákazníci Applu si ho také pochvalují, takže spokojenost panuje na obou stranách.

Mac OS X Lion obsahuje přes 250 nových funkcí a vylepšení. Mezi nejmarkantnější změny patří například podpora multitouch ovládání touchpadů, nebo dotykových myší od Applu. Mezi perfektní novinky patří bezesporu zobrazení aplikací přes celou obrazovku, za kterou jsou zákazníci opravdu rádi.

Mac OS X Lion si může koupit z internetového obchodu Mac App Store pouze majitel počítače od Applu. Stojí 29,99 dolarů, což je po přepočtení na naše 500,-Kč. Prodává se výhradně přes internetové stránky Applu a jeho instalačka má 4GB.

Jak se uchytí v ČR? To je bohužel těžké říci, ale je velmi nepravděpodobné, že by ohrozil prodejnost operačního systému Windows v České republice. Podle nejnovějších průzkumů má v ČR Windows XP 46, 41%, Windows 7 33, 98%, Windows Vista 14, 09%, Apple Mac OS X 2,86% a Linux 1, 75% lidí, což znamená, že Windows České republice opravdu kraluje a prozatím ho nemůže nic ohrozit. Jak bude IT gramotnost Čechů stoupat, třeba se prodejnost operačního systému Mac zvýší, ale to je hudbou budoucnosti, takže prozatím se musíme spokojit s těmito statistikami. Jedno je jasné, a to to, že Mac OS X Lion je jeden z nejlepších operačních systému od firmy Apple a že rozhodně stojí za 29,99 dolarů.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

ztárta identitiy film badoo český vyplacení google adsense divix filmy ke shlednuti fristail jojo instalace badoo badoo překladač účastníci zájezdu celý film k shlédnutí účastníci zájezdu online megavideo vratne lahve shlédnout zdarma