Málem jsem byl jako Hunt

autor Vojtěch | cal 10.06.2007 | lancelot lancelotak |

V sobotu jsme hráli poslední domácí zápas v naší slavné soutěži proti Jaroměřicím. Pár dní předem se rozhodlo, že tentokrát nepůjdu do branky jako

fristail balony, jak odblokovat Badoo, odblokovat badoo, jak odblokovat badoo?, www jak odblokovát badoo cz, jsem na huntě, klavrsnice pro psani sms, historie hledání v internetu, jak vylepsit vykon, emili rosova,

Stephen HuntV sobotu jsme hráli poslední domácí zápas v naší slavné soutěži proti Jaroměřicím. Pár dní předem se rozhodlo, že tentokrát nepůjdu do branky jako obvykle, ale že do branky půjde Pepek a rozloučí se s domácím publikem. Vzal jsem to sportovně a v pátek si šel poctivě zatrénovat.

Ukázalo se, že nás bude tak akorát. A tak jsem se nabídl jako střídající útočník. Dorostenci totiž v předzápase potvrdili vítězstvím postup do Krajského přeboru a bylo jasné, že nikdo nebude mít náladu jít si sednout za chlapy na lavičku. Proč taky, že? Raději řádně slavili a při našem utkání vesele fandili.

A to byla voda na můj mlýn. Původně jsem počítal s tím, že naskočím maximálně na 15 minut. Ovšem už v poločase jsem dostal takové malé "varování", že jeden útočník má bolestivě naražené koleno a za chvíli že jdu na plac. Nu co, ustrojil jsem se, rozcvičil a šlo se na to. Běžela 55. minuta a ze střídačky se ozvalo ono "rozhodčí, budeme střídat". Byl jasné, že půjde na plac hráč s číslem 15(to jsem byl já). A to i přesto, že mimo mě byli připraveni i takoví borci jako třeba Mecha či Eríšek zvaný Maldini :-)

Dát za stavu 1:0 na posledních 35 minut brankáře do útoku, to bylo odvážné gesto. Ale vyplatilo se. Jen co jsem přišel na hřiště, začali se dít věcy. Asi po pěti minutách na place, jsem dostal krásný balón za obranu. Obránce zcela evidentně nestačil mé rychlosti a tak se snažil vypomoci si faulem. Jakožto poctivý a nesimulující hráč jsem se souboj snažil ustát. V první chvíli mě teda napadlo "spadni a dá mu minimálně žlutou, budem kopat přímák a paráda". Dostal jsem se až do vápna, ale můj následující pokus o kličku skončil bohužel pouze autem.

Za několik málo minut už jsme ovšem vedli 2:0, za chvíli padl třetí a čtvrtý gól a bylo hotovo. Pravda, kdyby můj kolega v útoku neútočil na korunu krále střelců, jistě by některé momenty řešil i v mů prospěch. Přesto jsem si připsal krásné 3 plusové body v tabulce účasti na hřišti při vstřelení/obdržení branky.

Celý zápas však mohl poznamenat jeden moment. A s tím souvisí i nadpis tohoto článku. Za rozhodnutého stavu 4:0 pro nás, scházelo do konce utkání asi 5 minut. Záložník dává dlouhý míč za obranu. Pro hráče jako jsem já, není ale žádný míč předem ztracený :-) Obránce se mě snaží odblokovat dobrých deset metrů před vápnem, aby hostující brankář v pohodě zachytil míč. V tuto chvíli jdu do parádního skluzu a asi o půl metru míjím hlavu soupeřova brankáře. Celou situaci jsem měl však pod kontrolou a kdybych věděl, že může dojít ke střetu tak do takového skluzu nejdu. Spíš šlo o to, že brankáři mohl míč vypadnout a já mohl být poté ještě o něco slavnější :-)