Máte doma počítačového maniaka a chcete ho na Vánoce překvapit? Tak tady je tip!

autor Jan Kříž | cal 28.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Máte doma počítačového maniaka a chtěli byste mu udělat radost nějakým zajímavým počítačovým komponentem? Pak mu kupte nadupaný monitor Fujitsu SL23T-1 LED - LCD monitor 23", ze kterého bude mít určitě neskutečnou radost.


darek pro pocitacove maniaky, dárky pro počítačové maniaky, Jsem počítačový maniak, filmy pro počítačové maniaky, darky pro pocitacove hrace, nejlepsi darky pro pocitacove maniaky, kvalitní monito, Fujitsu SL23T 1, počítačový maniak darek, tipy na dárky pro počítačové maniaky,

Někdy pro počítačové maniaky bývá těžké koupit ten vhodný dárek. Parfém, či řetízek u takovýchto lidí moc nezapůsobí, i když je to škoda, protože kdo by nechtěl TAKOVÝTO parfém, či nějaký z TĚCHTO řetízků. Pokud tedy řešíte tento problém, pak svému počítačovému maniakovi kupte nadupaný monitor Fujitsu SL23T​-1 LED ​- LCD monito​r 23", který ho na sto procent potěší!

Parametry

Tento překrásný monitor má úžasný širokoúhlý displej o velikosti 23“. Displej má velmi kvalitní LED podsvícení, takže jakákoliv barva je zde velmi věrohodně prezentována. Taky jas displeje díky tomuto LED podsvícení dosahuje úctyhodných hodnot. Rozlišení je samozřejmě zde to nejlepší, a to 1920 x 1080 bodů v poměru 16:9. Doba odezvy je pouhých 5 ms, což ocení počítačoví hráči u her, protože nebudou schopni zaznamenávat skryté pohyby mezi jednotlivými snímky. Čili čím je tato hodnota menší, tím lépe. Dynamický kontrast vyráží svými hodnotami 5 000 000:1 dech kdejakému recenzovateli. Důležité jsou také úhly pohledu, které jsou u tohoto modelu velmi pěkné, a to 176°/170°. Samozřejmě je monitor vybaven nejstandardnějšími konektory, jako je USB 2.0.

Udělejte radost svému počítačovému maniakovi a zakupte mu takovýto monitor. Uvidíte, že vás za to bude milovat a radost, kterou bude z dárku mít, je rozhodně velká. Fujitsu SL23T​-1 LED ​- LCD monito​r 23" stojí kolem 3 500,-Kč. Pokud na něj nemáte, tak si ho můžete vzít na výhodné splátky s nulovým navýšením.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan kříž novinář anneliese michel film badoo zpravy dárky pod stromeček gynekologie 2 streem badoo v mobilu download Badoo,stahuj spamový robot odstranit komerční valentýn analogické hodiny pro pc