Meal Pet Feeder Krmítko – automatické krmítko pro čtyřnohého mazlíčka

autor Jan Kříž | cal 30.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Máte rádi svého čtyřnohého mazlíčka? Chcete mu také koupit nějaký ten dárek k Vánocům? Pak ho potěšte dokonalým krmítkem Meal Pet Feeder, které mu dokáže přesně dávkovat ideální stravu tak, aby se nikdy nemohl přejíst a netrpěl nadváhou.


romantické krmítko, nejlevnější feeder, časovací miska, miska pro psa časovací, casovaci krmitko, psi miska casovaci, časovací miska pro psi, automatická časovací miska, časovací misky pro psy, časovací krmítko,

Pokud máte nějakého čtyřnohého mazlíčka, pak by bylo také dobré mu koupit nějaký ten Vánoční dárek, aby z toho Štědrého dne také něco měl. Dárků na výběr je opravdu hodně, ale dnes vám dám tip na jeden opravdu výborný. Je jím dokonale časovací krmící miska Meal Pet Feeder, která zvládá dávat vašemučtyřnohému mazlíčkovi dva pokrmy v předem naplánovaný čas. Díky tomu se nikdy nemůže stát, že by váš pes byl přejedený a že by postupem času začal trpět nadváhou.

Sice v dnešní době existují daleko sofistikovanější dárky, jako je například TENTO parfém, nebo TYTO psí hodinky, ale moc bych takové dárky nedoporučoval. Pesz nich naprosto nic nemá a ještě ho to může obtěžovat. Opravdu standardní dárek v podobě nové misky mu udělá větší radost, než nějaký dárek podobný tomu lidskému.

Výhoda této misky je v tom, že je na baterie a díky tomu se dá umývat i ve vaší myčce na nádobí. To je velmi pohodlné a opravdu se to vyplatí, protože se díky tomu správně sterilizuje a nemůže se stát, že by v ní byli nějaké bakterie.

Miska Meal Pet Feeder se prodává za skvělou cenu kolem 800,-Kč a můžete jí koupit například v TOMTO e-shopů, který patří k jedněm z nejlevnějších.

Udělejte svému mazlíčkovi radost! Jistě to ocení!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

darky pod stromeček xdebug var_dump t mobile vypnuti internetu cizi profil 300 termopil do mobilu jak najdu na badoo osobu vtipy ostravaku aplikace k narozeninam apocalypto ke shlédnutí ytube erotika