Merkur M 8 – klasická stavebnice, která je stále in!

autor Jan Kříž | cal 30.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Vzpomínáte, jak jste si v dětství hráli s Merkurem? Řeknete si někdy, že je škoda, že jste tuto stavebnici již dlouho neviděli v obchodech? Pak se nenechte zmýlit! Stavebnice Merkur je pořád k dostání a stále je in!


image of Merkur M 8 – klasická stavebnice, která je stále in!
stavebnice merkur 8, stavebnice plastové matky šroubky, Stavebnice merkur m8, merkur m8, contact merkur cz, stavebnice merkur film, jan kříž merkur, merkur 8, komunisticke stavebnice, Plastové šrouby a matky stavebnice,

Kdo by neznal legendární stavebnici Merkur, která měla největší období slávy za Komunistického režimu. I když později tuto značku vytlačilo konkurenční Lego z Ameriky, tak i přesto se značka udržela při životě a dnes je stále k dostání!

Stavebnice Merkur M 8 nabízí vašim dětem opravdu hodně. Můžou si z ní skládat přepychová auta, nebo stavební stroje. Díky různým motůrkům a kolečkům můžete dát celé stavebnici jedinečný život, který vaše dítě jistě ocení. Stavět můžete také domy, letadla, prostě a jednoduše se fantazii meze nekladou. V balení jsou také různé klíče, díky kterým můžete utahovat matky u šroubů, atp. Prostě a jednoduše se jedná o multifunkční stavebnici, která zabaví vaše dítě na dlouhé dny, ale klidně i týdny. Celkově má tato stavebnice 153 druhů součástek, což je velmi úctyhodný počet.  

Zakoupit tuto stavebnici můžete v TOMTO internetovém obchodě za skvělou cenu. Cena se pohybuje kolem 3 000,-Kč, což je trochu vyšší cena, než u běžných plastových stavebnic, ale rozhodně se to vyplatí! Nejenom, že vašemu dítěti Merkur vydrží až o sto procent déle, ale také s ním může sestavit daleko více věcí, než s běžným Legem.

Udělejte vašemu dítěti radost a zakupte mu Merkur M 8! Jistě bude nadšené a udělá mu to větší radost, než jakákoliv TAKOVÁTO hračka! Pokud na stavebnici nemáte, tak si ji můžete vzít na splátky s nulovým navýšením!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

blat kodovani blog jan barta badoo STAHNOUT DO POCITACE Siemens SL23T 1 recenze badoo mobile wm5 proslov narozeninám aplikace do mobilu badoo slávka badoo Badoo zruseni profilu www maturitní ples OA 2014 kolín