Moje karanténa ve vyhledávači google.com

autor Martin | cal 03.07.1996 | mrtvý blog m4rtin mrtvý blog |

Na mým dlouho trvajícím zaindexováním ve vyhledávači google.com jsem si posteskoval už dávno. Trvalo to půl roku, než došlo k indexaci a zobrazení ve


doba karantény vyhledávačů seznam léčba léčebná, badoo com google, top programy na vykon pc, badoo jak zrušit účet, Slevomat chorvatsko, Pribeh Emili Rose, Darek k vanocum babickam, jak na heslo na badoo, www česka muzika cz, Luxusni darek pro milenku,

www.google.comNa mým dlouho trvajícím zaindexováním ve vyhledávači google.com jsem si posteskoval už dávno. Trvalo to půl roku, než došlo k indexaci a zobrazení ve výsledcích, na druhou stranu nějaké významné a dobře hodnocené zpětné odkazy nejsou. Od zaindexování do včerejška mě celkem zaujala jiná věc.

Při vstupu do vyhledávače byl můj page rank čtyři. Zajímavé bylo, že při vyhledávání byly odkazy na můj server vždycky poslední. Tedy až na minoritní vyjímky, kdy se dostaly na předposlední místo, což tak jako tak nebylo uspokojivé :-) Snažím optimalizovat jen jak to jde v rámci možností, tedy minimálně názvy v title, "hezké" url adresy, klíčová slova, meta description a nadpisy v h?, a další – není toho málo.

Pokud jsem zadal do vyhledávače google.com přímo nadpis mého článku, přeskočily i mě odkazy na servery, jenž nemají na stránce ani všechna slova, nemají ani vyšší page rank, natož aby je měly v title či url. Byl jsem celkem podiven, proč se to tak děje. Na příklad seznam.cz nebo jyxo.cz bere všechno tak jak to přijde, na první místa jsem se dostal hned. Tady ne.

Včera přišlo z google.com na moje stránky třikrát víc lidí! Proč to?

Vstupní karanténa … ?

Podle toho, co se stalo, mám pocit, že zcela nové servery, nezásadního významu – dle zpětných odkazů, vyhledávač google.com zařadí do jakési vstupní karantény, aby si ověřil, že nově vzniklý bude v činnosti a životě pokračovat i delší dobu, aby nezařazoval do výsledků servery, jenž mají životnost menší než pes na cikánově zahradě.

Tímto postupem jsem zřejmě první půlrok života v google měl výsledky na posledních místech, přestože vyhledávač denně indexoval minimálně šedesát stránek. Přesto zcela ignoroval jakoukoliv optimalizaci pro vyhledávače.

A nebo je to tím, že se zvýšil page rank těchto stránek.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan barta pritelkyne advanced system care čeština otazky pro dementni hodinyy pro pc badoo v mobilu jak smazat zprávy xdrive village Pec pod Snezkou 300 bitva u thermopyl online kinotip badoo nove prihlaseni parni tlakova zehlicka shlednout cele filmi zdarma