Nevíte, co dát milovanému k Vánocům? Kupte mu nějakou elektronickou hračku!

autor Jan Kříž | cal 23.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Pro muže je mnohdy velmi jednoduché vybrat dárek k Vánocům, protože vědí, že luxusním parfémem, či řetízkem rozhodně nikdy nezklame. Pokud k tomu ještě vymyslí nějakou romantickou dovolenou, pak by se žena mohla štěstím přímo rozplynout. Co však koupit muži?


co dat muzi k vanocum, Co koupit k vanocum manzelovi, Co dat pritelovi k vanocum, co dat priteli k vanocum, darek manzelce k vanocum, co pritelovi k vanocum, co koupit priteli k vanocum?, Co dat muzi na vanoce, Co koupit pritelkyni k vanocum, Co priteli k vanocum,

Muži když přemýšlí o dárcích pro svoji milovanou, tak to mají trochu snadnější, než ženy pro svého milovaného. Proč? Protože ženu vždycky potěšíte TAKOVÝMTO vkusně vybraným řetízkem, náramkem, či jinou bižuterií. Ženy ovšem musí zdlouhavě přemýšlet, co tomu svému k Vánocům koupit. Dnes mám pro vás tip v podobě elektronických hraček.

Zkuste nejprve vypozorovat, co váš muž na počítači hraje, či o čem například diskutuje na internetových stránkách. Tak dokážete snadno vypozorovat, o co se váš milovaný zajímá a také co by si například přál. Myslím tím, že třeba na internetové diskuzi napsal k TÉTO nové moderní elektronické hračce, že by se mu líbilo jí vlastnit, či nějakou jinou verzi. Pak vám jen zbývá zhodnotit, jestli to je pro vás cenově přijatelné a jestli vašemu milovanému uděláte radost.

A jaké elektronické hračky, či hry v dnešní době letí?

Pokud mu koupíte hru Battlefield 3, tak tím rozhodně nic nezkazíte! Dále mu můžete pořídit zlevněnou hrací konzoly PSP 3004 – Piano Black, či Nintendo 3DS, které je o něco horší, než nastupující PSP Vita, které se objeví na trhu příštím rokem.

Možností je mnoho, a pokud si nevíte rady, tak se zkuste poptat na internetových fórech, co by další muži k Vánocům za elektronickou hračku ocenili a co by jim udělalo maximální radost. Jistě vám rádi ochotně pomůžou s vaším výběrem.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

blat kodovani blog jan barta badoo STAHNOUT DO POCITACE Siemens SL23T 1 recenze badoo mobile wm5 proslov narozeninám aplikace do mobilu badoo slávka badoo Badoo zruseni profilu www maturitní ples OA 2014 kolín