Oznámení o odstranění obsahu z Vyhledávání Google

autor Pavel Smrk | cal 29.09.2014 | Rozhovory rozhovory |

Jaké výsledky chce kdosi shovat před? Kdo se chce shovat před internetovou minulostí?


chyby pro úvahu, vymazat badoo, hlavni rozhodči na me ve fotbale na ms, meteoradar do windows, ztráta výkonu pocitače, VOJO V televizi, vanocni darky pro milence, jízdomat cz, vzorovy proslov k narozeninam, badoo com,

Dobrý den,

vzhledem k žádosti na základě právních předpisů Evropské unie o ochraně dat již ve výsledcích vyhledávání získaných po zadání vyhledávacích dotazů se jmény a dalšími osobními identifikátory nebudeme moci zobrazovat jednu nebo více stránek vašeho webu. Týká se to pouze výsledků v evropských verzích Googlu. Z vaší strany není vyžadována žádná akce.

Tyto stránky z našich výsledků vyhledávání nebyly zcela odstraněny. Pouze se nebudou zobrazovat ve výsledcích získaných po zadání dotazů, které byly uvedeny v žádostech na základě právních předpisů Evropské unie o ochraně dat, kterým jsme vyhověli. Z důvodu ochrany soukromí jednotlivých uživatelů bohužel nemůžeme zveřejnit, které dotazy byly ovlivněny.

Upozorňujeme, že v mnoha případech se dotčené dotazy netýkají jména osoby uvedeného přímo na stránce. V některých případech se příslušné jméno může vyskytovat například pouze v sekci komentářů.

Pokud se domníváte, že by společnost Google měla vědět o dalších informacích ohledně tohoto obsahu, které by mohly vést k vrácení nebo jiné změně tohoto odstranění, můžete použít náš formulář na adrese https://www.google.com/webmasters/tools/eu-privacy-webmaster. Upozorňujeme, že nemůžeme zaručit, že na příspěvky odeslané pomocí tohoto formuláře budeme reagovat.

Touto akcí byly dotčeny následující adresy URL:

http://patrikvogl.cz/clanek/331-sel-jsem-si-pro-vyhru.html

S pozdravem

tým Google


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan barta pritelkyne advanced system care čeština otazky pro dementni hodinyy pro pc badoo v mobilu jak smazat zprávy xdrive village Pec pod Snezkou 300 bitva u thermopyl online kinotip badoo nove prihlaseni parni tlakova zehlicka shlednout cele filmi zdarma