Škola smyku – ideální dárek pro začínající řidiče

autor Jan Kříž | cal 03.12.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Máte doma začínajícího řidiče a chcete, aby se choval na silnici slušně a dokázal si poradit v každé situaci? Chcete si být jistí, že i při smyku bude vědět, co má s autem dělat? Pak ho potěšte na Vánoce ideálním dárkem v podobě zaplacené školy smyků.


image of Škola smyku – ideální dárek pro začínající řidiče
darek pro ridiče, zkusenosti zacinajicich ridicu, jak smykovat s autem, škola na řidiče, škola řidičů online, auto pro začínající řidiče, smyk co dělat, škola pro řidiče, dárek pro začínajícího it, co má dělat řidič při smyku,

Pokud máte doma nějakého mladého řidiče, u kterého si nejste jisti, že by si na silnici dokázal pomoci v každé situaci, pak mu můžete darovat jedinečný dárek v podobě školy smyků, která ho rozhodně potěší, ale také dokáže jedinečně mladého řidiče vzdělat!

Jen málo řidičů opravdu ví, jak se chovat pokud jejich auto začne smykovat. Tento jev je hodně běžný u mladých a ještě nezkušených řidičů, kteří si na silnici potřebují něco neustále dokazovat, a tak jezdí mnohdy nebezpečně. Zvláště v zimě pak nastává nebezpečí smyku auta při nepřiměřené rychlosti. Kvůli tomu vznikly školy smyku, které pořádají jak policisté, tak vyškolení profesionálové, kteří vědí o smycích vše.

Na kurzu se nejenom naučíte jak stabilizovat auto při smyku, ale také jakou rychlostí projíždět přes morkou silnici, namrzlou silnici, či silnici pokrytou kluzkou břečkou v podobě roztátého sněhu a posypového materiálu. Po absolvování školy smyku dostanete certifikát, ve kterém bude napsáno, jak jste si vedli. Jedná se o jedinečnou zkušenost, kterou bych doporučil všem řidičům.

Cena školy smyků se pohybuje kolem 4 000,-Kč a zakoupit poukaz můžete například ZDE! Pokud nemáte takovéto prostředky, pak si můžete vzít poukaz na splátky s nulovým navýšením! Udělejte nějakému řidiči radost a dejte mu jedinečnou školu smyku, která ho udělá lepším řidičem! Bude vám za to rozhodně vděčný!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo