Srdeční růžová záplava ... sakra, je tu komerční valentýn!

autor Martin | cal 01.03.2008 | mrtvý blog m4rtin mrtvý blog |

Když sem před davnými lety parta jásavých blbů přivezla, z poza velké louže, něco čemu se tu říká lapidárně Valentýn, nevěděli co způsobí. Už


valentýn komerční, komerční valentýn, valentýn jako komerční svátek, valentýn americký svátek, Valentýn je zbytečný, americké svátky diku vzdani, je valentýn americky, valentyn je americký komerční, valentyn zbytečny svátek, romantický dárek pro milenku,

Když sem před davnými lety parta jásavých blbů přivezla, z poza velké louže, něco čemu se tu říká lapidárně Valentýn, nevěděli co způsobí. Už před čtrnácti dny se všechny obchody zabarvalily do té 4%ní barvy, všude sama srdíčka, srdce a občas i obrovská mega srdce. Není to bohužel vzpomínka na kardiaky, či nějaká reklama, která by jim svými vydělanými penězi sebrala trochu životních problémů, ale za dveřmi je další z komerčních svátků: po vánocích je tu valentýn. A bude hůř. Časem budeme slavit den díku vzdání a možná i nezávislosti Smile.

Všechen tenhle zbytečný humbuk je tady kvůli věci s názvem mainstream, všichni pohromadě děláme to, co (ne)chceme. Totiž Máňa Blažková by těžko rozdýchala, kdyby sousedovic Maruša dostala od toho svého Pepíka, bordové prádlo, kvalitní a ničím nerušený sex, slib věrnosti na dobu delší než malou Wink a jako bonus ještě at támhle tu růžovů kabalu. Takže zatím co Maruša si bude užívat na kolenou na koberci, Máňa půjde jen do drahé restaurace, dostanu připitomnělů kytku, tři flašky ferneta a ještě tak maximálně drátem do oka.

Tak jak se říka, že manželství vymysleli bankéři, aby docházelo k přečerpávání peněz z kont mužů na ty manželčiny, tak valentýn je produkcem fikce, umělé nenažranosti a hlavně trumfování sebe sama. Proto nám tu obchody, bannery, reklamy, rádia, televize a aj ty tramvaje nutí řůžovou v kombinaci se srdcem! Damn!

Ostatně již jeden rádoby svátek s nádechem komerčna před měsícem a tričtvrtě vypršel, je potřeba vyčerpat peníze z kont daňových poplatníku na konta obchodních kolosů, aby přítelkyně, manželky a sexuální-přítelkyně byly (u)spokojeny.

Doufám, že hlavní směr života mužů se bude také někdy uhánět na pozice, kde by mohl vzniknout svátek zrzavého moku. Všechny obchody by byly obležené tvarem půllitrů, zrzavou barvou natřené stěny, sem tam ochutnávka, za každým rohem sklácená postava na zemi válející se v posmrtných křečích ... ach to by byla idylka. Alespoň jednou za čtyři roky, když už tu teď máme olympiádu. Svátek kvůli sexu je tu zítra, tak snad nebude sakra problém vytvořit umělý svátek na utnutí toho druhého pokušení!

Vždyť je to amorální, komerčně orientované a hlavně přece politicky nekorektní!

Váš názor - anketa

Máte rádi valentýna?
  • Ne?
  • What the bloody hell?
  • Die bitch!

Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo