Supervýkonné procesory Intel Sandy Bridge-E se dostanou na trh až příští rok

autor Jan Kříž | cal 24.07.2011 | Vše o procesorech a jejich paticích Procesory |

Všichni kdo letos čekali na nejnovější supervýkonné procesory řady Sandy Bridge od Intelu, jsou dnes poměrně zklamáni, protože přišla zpráva, že procesory Intel Sandy Bridge-E půjdou na trh až příští rok.


image of Supervýkonné procesory Intel Sandy Bridge-E se dostanou na trh až příští rok
sandy bridge E, sandy bridge mobile, intel nové procesory supervykonne, jaký procesor socket 2011, vykonne procesory na trhu, super výkonné procesory, stahuj filmy zdarma cz dabink, jaky je nejnovejsi socket pro procesory, nejnovější procesory Intel, nejnovější procesory,

Kolem supervýkonných procesorů od Intelu se namluvilo již hodně. Opravdu budou senzační, protože oproti stávajícím procesorům Intel Sandy Bridge budou větší, dražší a výkonnější. V nabídce nahradí tři roky starý socket 1366, který obsahuje 1366 pinů. Procesory Intel Sandy Bridge-E totiž budou mít 2011 pinů, což je oproti stávajícím 1366 opravdu hodně. Také budou mít 6, 8 a 10 fyzických jader, což je bude řadit mezi nejlepší procesory na celém světě. Jejich cena ovšem nepotěší běžné pařany, protože cena procesorů Intel Sandy Bridge-E se bude pohybovat od šesti tisíců výše, což zatíží peněženky, protože k novému procesoru budete nuceni zakoupit i novou základní desku.

Ceny procesorů i v posledních dnech zaznamenaly nárůst o pár procent, místo plánovaného zlevnění. Je to způsobeno tím, že nové procesory od Intelu přijdou na trh až příští rok, tak staré procesory budou lidé nadále kupovat ve velkém.

Oproti procesorům pokles ceny zaznamenaly grafické karty, které šly s cenami dolů až o dvě procenta. SSD disky nyní stagnují a k zdražení, či zlevnění v příštích dnech nedojde.

Na nové procesory od Intelu si sice budeme muset ještě rok počkat, ale můžeme se těšit na opravdu jedinečný výkon, který slibují, a to za ten rok čekání opravdu stojí!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan kříž novinář anneliese michel film badoo zpravy dárky pod stromeček gynekologie 2 streem badoo v mobilu download Badoo,stahuj spamový robot odstranit komerční valentýn analogické hodiny pro pc