Suunto Core – špičkové hodinky jedinečné kvality

autor Jan Kříž | cal 03.12.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Chcete svému manželovi udělat radost? Chcete ho potěšit jedinečným dárkem pod stromeček? Pak zvažte, jestli by se mu nelíbili překrásné hodinky Suunto Core, které jsou nejenom vysoce kvalitní, ale také jedinečně designově řešené.


image of Suunto Core – špičkové hodinky jedinečné kvality
suunto core hodinky 30m, hodinky teplota, designove hodinky, manželovi pod stromeček, Guess W12055L5, hodinky sunnto care, suunto care, welští sportovci, jak udělat manželovi radost, špičkové hodinky,

I když je TAKOVÝTO luxusní parfém dobrým dárkem pro muže, možná mu udělají větší radost hodinky Suunto Core, které jsou jedinečné svým ojedinělým designem. Ten totiž zahrnuje úplně nové pojetí zobrazování digitálních čísel na displeji hodinek, takže výsledný dojem je opravdu skvělý. Jedinečná kvalita vám zaručí, že hodinky manželovi na ruce vydrží za každé situace a nepoškodí se! Jsou navrženy tak, aby vydrželi jak sportovcům, tak také horolezcům a obyčejným obchodníkům, kteří potřebují pouhou eleganci.

Mezi největší funkce těchto hodinek patří kompas, měření teploty a samozřejmě měření času. Hodinky jsou rádiově řízené, takže za každé situace budete mít čas naprosto přesně a to i na sekundy.

Další funkce jsou měření nadmořských výšek, bouřkový alarm, měření hloubky a času pod vodou, maximální hloubku ponoru, Logbook, východ a západ slunce, stopky, podsvícení displeje, zámek tlačítek a vodotěsnost do 30m.

Chcete udělat manželovi na Vánoce radost? Pak mu rozhodně musíte zakoupit hodinky Suunto Core, které jsou po celém světě velmi oblíbené. Jejich cena se pohybuje kolem 5 800,-Kč a nejlevněji tyto hodinky můžete zakoupit ZDE!  Pokud se vám zdá tato cena příliš velká, pak vězte, že se opravdu vyplatí! Díky funkcím, které tyto hodinky mají, je takováto sleva opravdu úžasná. Pokud na ně nemáte dostatek peněz, pak si je můžete vzít na splátky s nulovým navýšením!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo