Uncharted 3: Drake's Deception – jedinečná hra pro fanoušky PS3

autor Jan Kříž | cal 28.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Miluje vaše dítě, či manžel skvělé konzolové hry a chtěli byste mu nějakou koupit? Pak rozhodně doporučují zakoupit jedinečný akční titul Uncharted 3: Drake's Deception, protože s takovouto hrou se rozhodně nudit nebudou!


image of Uncharted 3: Drake's Deception – jedinečná hra pro fanoušky PS3
uncharted 3 ps3 navod, uncharted 3 navod, navody na hry uncharted 3 ps3, Uncharted 3 Drake s Deception navod, uncharted 3 navod n a hru, Navod uncharted 3, ps 3 uncharted 3 cz navod, navod uncharted 3 ps 3, uncharted 3 drake s deception návod, recenze uncharted 3 ps3,

Nevíte co k Vánocům? Jste už z toho zoufalí? Hledáte nějaký originální dárek, jako najdete TADY, pro vašeho manžela, či syna? Pak vám doporučuji zakoupit jedinečný titul jménem Uncharte​d 3: Drake​'s Decepti​on, který v oblíbenosti u Playstation 3 trhá rekordy!

Popis hry

Nathan Drake, hrdina všech titulů Uncharte​d, se opět vydává na dobrodružnou misi, ve které mu půjde jako vždy o život. Tentokrát se dostává z ledových plání do skalnatých pohoří Tibetu a do sluncem rozžhavené arabské pouště. Co bude v těchto končinách pohledávat? Bude hledat dávno ztracené město, které očekává nalezení. Na své výpravě potká své staré známé, především svého parťáka Sullyho, ale také mnoho nových postav.

Velkou výhodou této hry je její dech beroucí grafika a jedinečné adrenalinové zážitky, kterých někdy získáte více, než TAKOVOUTO adrenalinovou dovolenou. Další věc, kterou si na hře zamilujete, jsou její logické úkoly, které nejsou příliš těžké, ale také extra lehké, takže budete nejenom bojovat s nepřáteli, ale také budete muset řešit úkoly, což je vždy zábavné, protože se hře díky tomu nedostává stereotypu, který mnohdy vede k úplnému odmítnutí hrát nějakou hru.

Hra Uncharte​d 3: Drake​'s Decepti​on je opravdu skvělá a jako dárek pod stromeček rozhodně nikoho neurazí, ba naopak, totálně uspokojí. Udělejte radost svému dítěti, či manželovi. Uvidíte, že budou maximálně spokojení!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo