V roce 2012 se v Praze budou přidělovat internetové adresy

autor Jan Kříž | cal 22.07.2011 | Internet internet |

Internetové sdružení pro přidělování jmen a čísel, ve zkratce ICANN, které dohlíží na přidělování internetových adres, se rozhodlo konat další jejich zasedání v hlavním městě České republiky, Praze.


image of V roce 2012 se v Praze budou přidělovat internetové adresy
internetová adresa, statistika pridelovania adries v internete, nejlevnejsi bmx v praze, internetové adresy, ručně psané recepty, bado ke staženi, pritelkyne z udg, nejlepší defragmentační programy, tajne heslo pro voyo, FIlm FIREVAL,

Myslíte si, že ti co se starají o chod internetu, neví, kde Česká republika leží? To je ovšem omyl, protože jejich příští zasedání bude právě v Praze, kde budou převážně řešit a rozhodovat o dalším vývoji internetové doménové infrastruktury. Svá zasedání provádí třikrát ročně a zajišťuje ho národní registrátor domén, sdružení CZ.NIC. Poslední zasedání se konalo v Singapuru.

Na toto zasedání přijedou tisíce internetových odborníků z celého světa a bude trvat pět dní. Na tomto zasedání se bude také řešit přechod na nový webový standart IP ve verzi 6. Loňské testy potvrdili, že Češi na takovou změnu nejsou připraveni, a tak uvidíme, jak testy dopadnou tento rok. Doufejme, že lépe, a to také díky nejoblíbenějšímu českému vyhledávači seznam.cz, protože jako první vůbec zkoušel přecházet na nový webový standard a testoval, jak moc jsou na to Češi připraveni. Sice přesné statistiky neznáme, ale třeba se je dozvíme po dalším zasedání ICANNu.

Toto zasedání má také blahodárný dopad na turistický ruch u nás, protože se bude o nás dlouho v novinách a v internetových magazínech, které se zabývají počítačovou technikou, psát a tím by naše země mohla někoho zaujmout. Uvidíme, jak se společnost CZ.NIC vytáhne při přípravě celého zasedání a jak si ho budou členové ICANNu pochvalovat. Snad vše bude na výbornou.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo