Vouhnouti na zimu do kriminálů

autor Martin | cal 25.04.2008 | mrtvý blog m4rtin mrtvý blog |

Stala se zajímavá, leč ne netradiční, věc: s klesajícím teploměrem přibývá inteligentů, kteří chtějí sdílet teplo domova s kupou kriminálníků ve


jak na badoo vymazat historii, cviceny v kriminalu, napadnutí policisty, vojo filmy zdarma shlédnout, nejlepsi cviceny, bado vymazat, filmy o kriminalech, Slevomat chorvatsko, Pribeh Emili Rose, Darek k vanocum babickam,

Stala se zajímavá, leč ne netradiční, věc: s klesajícím teploměrem přibývá inteligentů, kteří chtějí sdílet teplo domova s kupou kriminálníků ve vězení. V článku na idnesu je uvedeno, že rusky mluvící muž napadl policisty s cílem dostat se do vězení. Naštěstí se nejednalo o řadové policisty, leč cvičené, kteří ho náležitě ztrestali a paradoxně nevzali do vazby. Takže zřejmě trávil další noc na Hlavním nádraží v Praze či na některé přilehlé lavičce.

Tento případ je celkem zajímavý. Lidská touha nic nedělat, nestarat se o svoje finance, dospěla až tak daleko, že lidé budou dobrovolně trávit život za katrem, jen aby nemuseli hnout prstem. Sociální stát nám připravil další třešničku na dortu. Za pár let by mohlo být vězení příjemným spestřením života, tak jako dovolená v Maroku.

Bude zajímavé sledovat, jak se Policie k celé věci postaví. Nemá totiž moc na výběr, ať zvolí cokoliv, nebude to pro ně dobré.

Když totiž podobné vohnouty pošle za útok do vězení, budou se tyto útoky množit, a naše daně půjdou na obživu těchto lidí za mřížemi. Místo práce budou trávit čas v teplu a bez problémů.

Naopak, pokud policisté do vězení Rusa nepošlou, ukazují tím, že napadnutí policisty není nijak extra závažný čin proti zákonu. Nakonec by si tím mohli strážci zákona podepsat ortel sami nad sebou, protože příští útok by nemusel být pouhý naivní útok pěstmi, ale pořádná rána tyčí do hlavy, abych se tam sakra opravdu dostal, když to Ferovi ranou do břicha minulý týden nevyšlo.

Ideální stav by byl ten, který by vohnouta za lehký útok poslal na několik stovek hodin zametat ulice v rámci alternativních trestů. Bohužel to stále neřeší horší útoky zimou hnaných bezdomovců.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo