VsTank Russian T72 M1 Desert, airsoft – skvělý dárek pro vaše děti

autor Jan Kříž | cal 28.11.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Chcete dát svému dítěti opravdu originální dárek, který ho potěší a bude si s ním hrát dlouhé hodiny? Pak mu kupte jedinečný tak na ovládání, který je velmi reálný a střílí kuličky, které se používají na hru jménem Airsoft. VsTank Russian T72 M1 Desert, airsoft je prostě bomba.


image of VsTank Russian T72 M1 Desert, airsoft – skvělý dárek pro vaše děti
t72 m1, air soft tank levně, zvuk T72, tank na ovladní do blata, russian t72 m1 desert, R C Tank Airsoft Russian T72, R C Tank Airsoft Russian T72 M1 Desert, airsoft m1, VsTank PRO Airsoft Russian T72, t 72 airsoft,

I když zajímavý výlet, jaký najdete například ZDE, může dítě hodně potěšit, tak přeci jenom nějaká hračka na ovládání ho může potěšit více. Tím může myslím to, že taková hračka musí být nadmíru dobrá, a to VsTank Russia​n T72 M1 Desert, airsoft rozhodně je!

Charakteristika

VsTank Russia​n T72 M1 Desert, airsoft je plně funkční R/C tank s otočnou věží, která má úžasné měřítko 1:24. Dokonce si tvůrci tak s tímto tankem na ovládání vyhráli, že když střílíte, tak uvidíte i zpětný ráz střely. Realistické zvuky a různé rychlosti pohybu otáčení věže jsou naprostou samozřejmostí. Bez nich by to snad ani nešlo! Kuličky tank střílí do vzdálenosti několika metrů, takže pokud máte velkou zahradu a koupíte si jeden tak i pro sebe, pak se svým dítětem můžete pořádat jedinečné souboje, které mohou trvat i několik hodin. Hlavně kvůli tomu, že se jedná o úžasnou zábavu, která pohltí nejenom malé děti, ale také dospělé jedince.

Koupením této hračky rozhodně nic nezkazíte, ba naopak, dítě tím potěšíte. Cena kolem 2 500,-Kč je velmi přijatelná když vezmeme v potaz, co všechno tank umí. Koupit ho můžete například ZDE! Pokud nemáte dostatek peněz, pak nezoufejte. Dnes i internetové obchody nabízejí zakoupení předmětu na splátky s nulovým navýšením! Neváhejte tedy a udělejte vašemu dítěti radost!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan barta pritelkyne advanced system care čeština otazky pro dementni hodinyy pro pc badoo v mobilu jak smazat zprávy xdrive village Pec pod Snezkou 300 bitva u thermopyl online kinotip badoo nove prihlaseni parni tlakova zehlicka shlednout cele filmi zdarma