Výčepní zařízení na pivo Lindr Soudek 30/K z pravého dubového dřeva!

autor Jan Kříž | cal 03.12.2011 | Tipy na nejlepší vánoční dárky Vánoční dárky |

Chcete udělat manželovi velikánkou radost? Máte nějakou chatu, či často jezdíte na výlety a máte rádi chlazené točené pivo? Pak musíte vlastnit výčepní zařízení na pivo Lindr Soudek 30/K z pravého dubového dřeva a kvalitní nerezové oceli!


image of Výčepní zařízení na pivo Lindr Soudek 30/K z pravého dubového dřeva!
pípa na 5l soudek piva, pípa na soudek 5l, 5l soudek piva, 5L soudek s pipou, vycepni zarizeni s pipou na pivo, výčepní zařízení na 5l soudky, výčepní, soudek s pipou, pípa na 5l soudek, pípa na soudky 5l,

Pokud hledáte pro manžela, či tátu pravý Vánoční dárek, který by mu udělal radost, pak se poohlédněte po výčepním zařízení na pivo Lindr Soudek 30/K, které je z kvalitního dubového dřeva a z velmi krásné nerezové oceli. Díky váze pouhých 24 kg můžete celé zařízení lehce přesouvat z bodu A do bodu B. Tento dárek je ideální na chaty, nebo na dovolené, které trávíte u moře.

Toto výčepní zařízení na pivo je podobné, jako každé jiné. Tedy má stejné funkce, ale některé jsou lepší. Například rychlost průtoku, nebo výkon chlazení. Vše je tak perfektně designově sladěné, že z toho až zrak přechází. Do tohoto výčepního zařízení můžete dávat jakýkoliv typ soudků, včetně těch klasických, které mají v hospodách.

Výčepní zařízení na pivo Lindr Soudek 30/K stojí cca 20 000,-Kč. Je to poměrně vysoká cena, ale za to, jak toto výčepní zařízení vypadá a za to, co všechno dokáže, se rozhodně vyplatí! Koupit toto zařízení nejvýhodněji můžete například ZDE! Pokud nemáte dostatek peněz, pak nezoufejte. Výčepní zařízení na pivo Lindr Soudek 30/K si můžete vzít i na splátky s nulovým navýšením!

Udělejte radost svému manželovi ideálním dárkem, který ho rozhodně potěší. Doslova bych řekl, že vás radostí přímo sežere. Udělejte mu krásné Vánoce! Zaslouží si to!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

jan kříž novinář anneliese michel film badoo zpravy dárky pod stromeček gynekologie 2 streem badoo v mobilu download Badoo,stahuj spamový robot odstranit komerční valentýn analogické hodiny pro pc