Zvýšení výkonu PC 5 - SW upgrade

autor Jan Kříž | cal 17.07.2011 | Zvýšení výkonu stolního, nebo přenosného počítače Zvýšení výkonu počítače |

Rychlé pokračování, které již bude nejen o SSD discích, ale také o HW a SW upgradu vašeho notebooku, či netbooku. Vysvětlíme si jejich výhody, ale i nevýhody.


image of Zvýšení výkonu PC 5 - SW upgrade
í programy do pc, program na zrichleni pocitace zdarma, program pro zrichleni notebooku, zvýšit výkon wifi, zrichleni pocitace, zviseni rychlosti pocitace, adobe photoshop cs5 serial, zrichleni pc zdarma, zrichleni počitače, zvýšení výkonu Windows 7 na notebooku,

V porovnání s klasickými disky mají SSD prakticky zanedbatelnou přístupovou dobu, řádově se pohybující okolo 0,1 ms. Ostatně tuto skutečnost jste si mohli ověřit v testu „Samsung 128GB SSD - rychle a odolně“. Výhodou je i snadná výroba disků s libovolnou kapacitou, stačí pouze přidat paměťové čipy podle potřeby. Znatelným přínosem jsou přenosové rychlosti, dnes již ve většině případů mnohonásobně vyšší než u klasických disků. Co se energetických nároků týče, spotřeba moderních SSD disků je nižší a tím pádem kleslo i vyzařované odpadní teplo.

Vylepšení počítače softwarově

I když je HW upgrade fajn, já mám raději ten SW. Proč? Protože dneska lze koupit netbooky za jedinečné ceny a to i s pěkným vybavením, ale když potřebujete jednou za čas pustit například Adobe Photoshop CS4, pak nastává problém. Já jsem tento problém lehce vyřešil a to jsem ani nemusel kupovat nový procesor, ani kupovat nové operační paměti a rychlejší disk. Jediné co jsem musel, bylo logicky přemýšlet a hledat a hledat. Našel jsem jedinečné programy, které vám dnes popíši, a věřte, že výkon vašeho přenosného počítače rychle a efektivně zvýší.

Windows 7 je úžasný a já na něj pěji jen chválu. Pokud chcete mít stabilní netbook, pak vám doporučuji jednoznačně Windows 7. To, že je Windows XP lepší je sice pěkné, ale u netbooku to neplatí. Při používání Windows 7 se vám zvýší výdrž vaší baterie, zrychlí se vám ukládání dat na disk díky novému systému ukládání dat na počítačový disk, ale také má jednoduší na nastavení. Windows 7 má mnoho výhod a důrazně nedoporučuji používat Windows XP na netboocích. Toto jednání bych označil za naprostou sebevraždu.


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

blat kodovani blog jan barta badoo STAHNOUT DO POCITACE Siemens SL23T 1 recenze badoo mobile wm5 proslov narozeninám aplikace do mobilu badoo slávka badoo Badoo zruseni profilu www maturitní ples OA 2014 kolín