Zvýšení výkonu PC 6 - Programy pro vylepšení PC

autor Jan Kříž | cal 17.07.2011 | Zvýšení výkonu stolního, nebo přenosného počítače Zvýšení výkonu počítače |

Díl nadupaný názvy programů a jejich recenzí pro zvýšení výkonu přenosného počítače. Čistič a TuneUp Utilities - Dva mocné nástroje každého vlastníka počítače!


image of Zvýšení výkonu PC 6 - Programy pro vylepšení PC
zvíšení vykonu pc, progrmy pro zlepseni vykonu pocitace, top programy na vykon pc, výkoný PC, program pro zvyseni vykonu pc, nainstalovat program na zvyšení vykonu počitače, vylepseni vykon pocitace, čistící program pro počítač zdarma, cistici program na pc, programy na zvýšení výkonu pc,

Program Čistič - Protože i ty zapomínáš!

Jako první program, samozřejmě hned po antiviru, bych doporučil nainstalovat program Čistič. Naleznete ho třeba na stahuj.cz. Je volně šiřitelný a co víc, je zadarmo, a proto je dobrý také právě pro vás. Čím je tento program jedinečný? Jak už název napovídá, jedná se o čistící program, který promaže, pokud budete chtít, při startu počítače koš, temporary internet files (TEMP) a vybranou složku, či složky. Protože každý zapomíná neustále vysypávat koš, nebo další složky, které obsahují data, která jsou zbytečná a zaplňují zbytečně disk, nechte tyty úkoly řešit za vás automaticky, a to programem Čistič. Nebudete litovat. Nemusíte na nic myslet, stačí zapnout váš přenosný počítač a je po problému. Vše je řešeno automaticky a pohodlně.

TuneUp Utilities - Když chci vědět, co počítač zpomaluje

Díky tomu, že instalujete nejrůznější aplikace, které si samy a bez dovolení mění nastavení počítače, například dobu jeho vypnutí, nebo instalují různé toolbary do vašeho prohlížeče, může dojít k výraznému zpomalení počítače, a proto je dobré mít program, který toto vše zaznamenává a umí tyto nežádoucí jevy odstranit. Tento program je sice placený, ale jeho cena není nějak obrovská a rozhodně se vám vyplatí. Co vůbec umí? Umí odstranit, nebo zapnout nejrůznější animace a vzhledy systému Windows. Tím můžete docílit zbytečné ztrátě výkonu, protože můžete vypnout různé grafické prvky, které nějakou dobu, nebo vůbec nebudete potřebovat a jen váš systém brzdí.

Chcete vědět více, co TuneUp Utilities umí? Počkejte si na další díl a nebudete litovat!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

300 bitva u thermopil cz online ztráta identity na internetu ani cerna ip adresa badoo nový firefox cz aplikace do mobilu badoo air soft tank levně dárky k vánocům pro teenagery internet oskar technická podpora badoo