Zvýšení výkonu PC 7 - O Advanced SystemCare

autor Jan Kříž | cal 17.07.2011 | Zvýšení výkonu stolního, nebo přenosného počítače Zvýšení výkonu počítače |

Dnes si řekneme něco o zálohování s radami, jak nepřijít o data, a dalšími postřehy. Také si řekneme, jak zrychlit váš přenosný počítač. Představíme si jedinečný program Advanced System Care, který je vydáván i ve Free edici.


image of Zvýšení výkonu PC 7 - O Advanced SystemCare
jak zvýšit výkon pc po čase, advance system care v češtině, advanced system care free v češtině, advanced systemcare free česky, Advancend Systém Caré, advanced system care 8 zdarma česky pro, advanced system care zdarma česky pro, advacent system care free v cestine, advanced system care 7 český, advanced system care 8 česky,

Tím, že se vzdáte například animace při minimalizaci oken, můžete získat až čtvrtinu z celkového výkonu vašeho přenosného počítače k dobru. Dále program umí zrychlit připojení na internet, upravovat prioritu programů a to tak, že pokud chcete, aby nějaký program se načítal rychleji a nebyl zpomalován ostatními, pak to tady lze nastavit a nikdy již nenastane situace, že by vámi zvolený program neměl dostatečné množství operační paměti, nebo procesoru. Pokud potřebujete vědět, jaký program se spouští se startem počítače a chcete mít možnost tyto programy při startu počítače zakázat, pak s TuneUP Utilities to dokážete snadno a rychle. Další velkou výhodou tohoto programu je funkce, která vám v reálném čase čistí operační paměť od již zavřených aplikací, apod., takže se zrychluje načítání a vypínání programů. Tento program je velmi uživatelsky příjemný a přehledný natolik, že i amatér si v něm dokáže nastavit počítač tak, jak potřebuje. Program se prodává v Angličtině, ale existují čeští překladatelé, kteří tento program oficiálně přeložili, a tedy Čeština je volně k dispozici na internetu.

Advanced SystemCare - Když chcete mít stabilní a stále rychlý počítač

Ve světě je tento program velmi známý a oblíbený. V České republice teprve dochází k větší reklamě, a proto nabývá tento skvělý program čím dál více na popularitě. V čem je tak úžasný? Proč byste ho měli používat? Protože existuje velmi dobrá free verze (verze zadarmo), která předčí všechny konkurenční programy. Dále také má spoustu funkcí a široké programátorské a fanouškovské zázemí.

Více o programu v další části mého seriálu! Těšte se!


Kometáře

Zatim tu nejsou žádný (schválené) kometáře.
Nové kometáře nejsou povolené.

Související články

blat kodovani blog jan barta badoo STAHNOUT DO POCITACE Siemens SL23T 1 recenze badoo mobile wm5 proslov narozeninám aplikace do mobilu badoo slávka badoo Badoo zruseni profilu www maturitní ples OA 2014 kolín